Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
GeostormRated ★ 2.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0- Doctor Who: Joy to the WorldRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 1.5
MoneyRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
UgliesRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 2.5
Life Is But a DreamRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
RampageRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0