Movie
Series
Book
Webtoon
Login
Sign Up
Titles you rated
All
By Rating
Recent
Extreme Job
Rated ★ 4.0
Parasite
Rated ★ 3.5
Peninsula
Rated ★ 1.5
Call Me by Your Name
Rated ★ 3.5
Blue Valentine
Rated ★ 4.0
The Notebook
Rated ★ 4.5
Marriage Story
Rated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the Fish
Rated ★ 3.5
Us
Rated ★ 4.0
The Intern
Rated ★ 5.0
About Time
Rated ★ 4.5
La La Land
Rated ★ 4.5