Titles you rated
The InternshipRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
Absolutely AnythingRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 5.0
DriveRated ★ 4.5
Personal ShopperRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 1.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
SplitRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0