Movies
Ratings
1030
RamboRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Clear and Present DangerRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 3.5
Get the GringoRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 4.0
Saturday Night FeverRated ★ 3.0
The Hudsucker ProxyRated ★ 3.0
21 GramsRated ★ 3.0
Out LiveRated ★ 3.0
The Secret ScandalRated ★ 3.0