Movies
Ratings
278
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0