Movies
Ratings
61
Sing StreetRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0