Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
The Stanford Prison ExperimentRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Savage GraceRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
VampireRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
AfflictedRated ★ 2.5
The DoubleRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Christiane F.Rated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5