Movies
Ratings
933
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0