Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5