Titles you rated
RunRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 3.0
RampantRated ★ 2.5
Black MoneyRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 1.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5