Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 4.0