Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0