Titles you rated
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
AllegiantRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 2.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0