Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5