Movies
Ratings
58
The Imitation GameRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 1.0
John CarterRated ★ 0.5
Fists of LegendRated ★ 1.5
Art of FightingRated ★ 1.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 2.5