Movies
Ratings
137
The Last EmperorRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 1.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 1.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 1.0
Inglourious BasterdsRated ★ 1.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 1.0
TakenRated ★ 0.5
A Werewolf BoyRated ★ 0.5