Movies
Ratings
139
Project ARated ★ 3.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
xXxRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0