Titles you rated
MotherRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0