Titles you rated
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Like Someone in LoveRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 3.5
Arthur ChristmasRated ★ 3.5
Okko's InnRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Tokyo GirlRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5