Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The CallRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5