Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.0
Mr. BrooksRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 1.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Hannibal RisingRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5