Movies
Ratings
315
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
High-RiseRated ★ 3.0
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The ProgramRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0