Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Hot BloodedRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.0
IncantationRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
The HandRated ★ 5.0
Addams Family ValuesRated ★ 5.0
The Addams FamilyRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Gran TurismoRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0