Movies
Ratings
20
The Last CastleRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
MossRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0