Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5