Movies
Ratings
257
Gone GirlRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5- SinglesRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5