Titles you rated
GattacaRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
ReturnRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
American History XRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Look Who's TalkingRated ★ 4.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.0
Dangerous MindsRated ★ 3.0
The X Files: I Want to BelieveRated ★ 3.0
Girls' Night OutRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dark CityRated ★ 3.0