Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0