Movies
Ratings
78
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0