Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 5.0
577 ProjectRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0