Movies
Ratings
51
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0