Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0