Titles you rated
I Am SamRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 1.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Like You Know It AllRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
GhostRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0