Titles you rated
WindtalkersRated ★ 4.0
Merry ChristmasRated ★ 4.5
Flags of Our FathersRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.5
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
Seed of ChuckyRated ★ 0.5- Bride of ChuckyRated ★ 2.5
Child's Play 3Rated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 3.0