Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Valentine's DayRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0