Movies
Ratings
1531
The Man Who Killed Don QuixoteRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Extraction 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.0
Shotgun WeddingRated ★ 2.5
ExtractionRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Sword MasterRated ★ 2.0
Velvet BuzzsawRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0