Titles you rated
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
The CommandRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 3.5
A Quiet DreamRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 4.0