Titles you rated
- Take OffRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
The TouristRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 2.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5