Titles you rated
The King's SpeechRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 2.5