Movies
Ratings
667
HerRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.0
Hocus PocusRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Never Been KissedRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
ToysRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
CatsRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0