Titles you rated
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 2.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 5.0
The Bling RingRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0