Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Reality+Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Aespa: My First PageRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The PlatformRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.5
The Reason I JumpRated ★ 3.0