Titles you rated
CloserRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
...ingRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.5