Movies
Ratings
275
RoboCopRated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0