Titles you rated
Time LapseRated ★ 1.5
LooperRated ★ 2.5
The Great HypnotistRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Re-AnimatorRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0