Movies
Ratings
565
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
- Untouchable LawmenRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0