Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.5
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 2.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 2.0
Interview with the VampireRated ★ 3.5