Titles you rated
Corpse BrideRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
WishRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 2.5
FriendRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0