Movies
Ratings
206
Taxi DriverRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 5.0
Ma Rainey's Black BottomRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 0.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0