Movies
Ratings
82
The ConcubineRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
A FamilyRated ★ 4.0
Au Revoir les EnfantsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0